Приштинско позориште: Приход од премијере за лечење Саре Прљинчевић

Приход од продатих карата за представе „Она која распушта војске“ која ће у среду 30. новембра премијерно бити изведена на матичној сцени у Грачаници биће намењен лечењу Саре Прљлинчевић  која болује од акутне лимфобласне леукемије, саопштено је из Приштинског народног позоришта.

Сари су новчана средства неопходна за трансплатацију коштане сржи, путне трошкове као и трошкове смештаја у току лечења.

Улазница за премијеру представе која је настала по мотивима текста Аристофанове комедије „Лисистрата“ а у режији Беобана Скерлића могу се купити на билетарници Дома културе у Грачаници по цени од 250 динара.

Помоћ за лечење петнаестогодишње Саре такође се може упутити на динарски рачун: 160-6000001511268-25

 Скенирањем NBS IPS QR кода на вашој мБанкинг апликацији: NBS IPS QR код.

 Уплатом на девизни рачун: 160-6000001511456-43

Повезани чланци

Back to top button