Jannah Theme License is not validated, Go to the theme options page to validate the license, You need a single license for each domain name.

Српска листа поздравља избор Мацута за мандатара

Српска листа је поздравила и подржавамо одлуку председника Александра Вучића да предложи за мандатара проф. др Ђуру Мацута.

У саопштењу за јавност се наглаваша да будућег премијера несумљиво очекује прегршт изазова, али да ће његова беспрекорна биографија и снажна подршка председника Александра Вучића и Српске напредне странке, бити ветар у леђа њему и новој Влади Републике Србије.

„Опстанак и останак српског народа на Косову и Метохији директно зависи од тога колико је јака и напредна наша отаџбина Србија. У том смислу упућујемо срдачне честитке господину Мацуту, уз жеље да успешно води Владу Републике Србије и настави даље путем који је зацртао председник Александар Вучић а који значи даљи развој и унапређење нашег друштва“, наглашено је у саопштењу Српске листе.

Повезани чланци

Back to top button